TikTok 1000 Takipçi Olmadan Canlı Yayın Açmak Mümkün Müdür?
TikTok 1000 Takipçi Olmadan Canlı Yayın Açmak Mümkün Müdür?

TikTok uygulamasında canlı yayın açmak, her TikTok kullanıcısının amacı haline gelmektedir. Ancak canlı yayın açabilmenin için bazı şartları bulunmaktadır. TikTok’ta canlı yayın açabilmeniz için belli bir yaş kriterini doldurmanız ve 1000 takipçi sayısına sahip olmanız gerekir. Bu koşulları sağlamadığınız da TikTok’ta canlı yayın açmanız mümkün olmayacaktır. 1000 takipçi sayısına sahip olabilmeniz için hesabınızın zamanla gelişmesini beklemeniz veya takipçi hizmeti veren sitelerle başvurmanız gerekir. Takipçi sayınızı arttırmak için bu tarz sitelere başvurmaya karar verdiyseniz, dikkatli olmalısınız. Güvenilir bir site bulmadığınızda hesabınızın çalınması sorunu ile karşı karşıya kalmanız mümkündür. Bu nedenle daha çok tavsiye edilen TikTok takipçi kuralını sağlamanızdır.

TikTok Az Takipçiye Sahip Olan Hesaplar Canlı Yayın Açabilir mi?

TikTok uygulamasında canlı yayın açabilmeniz takipçi sayınızla doğrudan ilgilidir. 1000 takipçi kuralını sağlamadığınız takdirde canlı yayın açabilmeniz mümkün değildir. Takipçi sayınızı artırabilmek için özgün videolar paylaşmalı, doğru etiketler kullanmalı, kaliteli ve TikTok trendlerine uygun videolar paylaşmalısınız. Bu sayede zamanla TikTok’ta 1000 takipçi sayısına ulaşmanız zor olmayacaktır. TikTok iletişim merkezine de canlı yayını açamadığınız konusunda bir mesaj gönderebilirsiniz. Ancak takipçi sayınız dikkate alınacağı için olumsuz bir yanıt almanız olasıdır.

TikTok Canlı Yayın Açmak

TikTok'un kullanıcılar için belirlediği koşulları sağlamanız durumunda canlı yayın açmanız için hiçbir engel bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken TikTok’un belirlediği 2 madde koşulunu sağlamanızdır. Aşağıdaki maddeleri sırası ile yapmanız durumunda canlı yayınınızı açmış olacaksınız. Bu maddeler;
•    TikTok uygulamasına bilgilerinizi kullanarak giriş yapmalısınz.
•    Giriş yaptığınız ana ekranda artı işaretine tıklayarak, canlı yayın bölümüne girin.
•    Canlı yayın için uygun bir başlık belirledikten sonra yayınızı başlatabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip