Takipçi Satın Aldım Hesabım Kapanır Mı?
Takipçi Satın Aldım Hesabım Kapanır Mı?

Günümüzde takipçi satın alımı oldukça popüler olmuş durumda sizlerde bu takipçi satın alarak erişebilirsiniz. İsteğiniz üzere dilediğiniz kadar takipçi yollayabiliriz, merak konusu olan takipçi atarsam hesabım kapanır mı? Yüksek sayıda takipçi atarsam hesabım kapanır mı? Tarzı sorularınıza yanıt verelim. Ödemelerinizi nasıl yapacağınız, hesabınızın kapanıp kapanmayacağı, takipçi yolladıktan sonraki kısa süreçte nasıl bir yol izleyeceğiniz eğer takipçi sayınız düşerse ne yapacağımızı aşağıda verdiğimiz bilgilerde mevcuttur.

Ödeme Nasıl Yapılır?

 Hesabınıza istediğiniz kadar takipçi atabilirsiniz hesabınız kapanmayacaktır. Ancak bizim yönlendirdiğimiz şekilde ilk birkaç gün hesabınızı kullanmanız gerekir . Sosyal medya mecraları bot takipçi tarzı durumlara engel olmak için uzun süre aktif olmayan hesapları silmeye başladı buna engel olamıyoruz fakat şöyle çözümümüz bulunmaktadır size eksilen takipçilerinizi geri iade ediyoruz ne kadar eksildiğini sistemimiz takip ediyor ve size eksilen miktarda takipçi yolluyor.

Ödemelerinizi nasıl yapacağınıza gelecek olursak, ödemeleriniz banka kartından ve kredi kartlarından ödeme yapabilirsiniz. Visa, Mastercard, oyun kartları geçerlidir. Ücretleri yolladıktan sonraki yarım saat içerisinde hesabınıza takipçiler yüklenmiş olacaktır. Takıldığınız herhangi bir yer olduğu zaman canlı desteğimiz 7/24 hizmet vermektedir. Seçeneklerinize göre Türk, karma, aktif takipçiler satın alabilirsiniz. Takipçi sayınız düştüğü sürece dert etmenize gerek yok sistemimiz size yeniden yollayacaktır. Eğer sistemde bir sorun olması üzere ulaşabileceğiniz ekranın sağ alt kısmında bulunan 7/24 aktif olan canlı desteğimize yazmanız yeterli olacaktır canlı destekte bulunan personelimiz size mutlaka yardımcı olacaktır. Whatsapp destek hattına giriş sağ alt kısımda bulunan simgededir oraya tıklayıp çıkacak alana mesaj yollayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Bu makaledeki bilgilerimiz bu kadar diğer makalelerimize göz atmak isterseniz eğer sayfanın en alt kısmında bulunan bloglar bölümüne tıklayabilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip