İnstagram Yorum Sayılarımı Neden Arttırmalıyım?
İnstagram Yorum Sayılarımı Neden Arttırmalıyım?

Bildiğiniz üzere etkileşim almak için sayfanızdaki gönderilerin olablileceği kadar fazla beğeni, yorum, kaydetme, ve başkasına iletilmesi gerekir. Bunları sağlamamız için ilk olarak kaydetme sayımızın artması lazım çünkü bu bizi keşfete çıkaracaktır. Kaydetme sayımız arttığı zaman yorumda atmamız gerekir. Sattığınız ürün, paylaştığınız gönderinin kalitesini temsil edecek yorumlar olmalı.

Kötü yorum eğer mizah sayfanız varsa yeni bir etkileşim başlatabilir fakat eğer bir butik sayfanız varsa potansiyel on müşteriden birisini kaybedersiniz. Sayfanıza göre yorum seçmeniz gerekmektedir. Mizah sayfalarının altlarında görebileceğiniz bir sürü bot yorumu vardır. Etkileşim almış sonuçta. Kaydetmeye gelecek olursak; Videolarınızı ne kadar fazla kişi kaydederse o kadar çok kişinin keşfetine çıkarsınız. Ne kadar çok kişi beğenirse o kadar çok kişinin keşfetine düşersiniz.

Ne kadar fazla kişi yorum atarsa o kadar çok kişinin keşfetine düşersiniz. Ne kadar fazla kişi gönderinizi başka birine gönderirse o kadar çok kişinin keşfetine düşersiniz. Alacağınız etkileşimi etkileyen bir diğer faktör ise ne kadar süre arasında video attığınızdır. Eğer iki gün üst üste atıp iki üç hafta beklerseniz bu sizin için zarar olacaktır. Gönderilerinizi gün aşırı, günde bir; günde iki, iki günde bir, üç günde bir, haftada bir şeklinde atmanız gerekecektir.

Bunları yaparken hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Hesabınız herkese açık olmadığı süreçte keşfete düşemezsiniz, biz size beğeni, yorum, hikaye izlenme, kaydetme, canlı yayın görüntülenmesi, gönderi iletilmesi gönderememekteyiz. Ödediğiniz ücret tarafımıza ulaştıktan on beş ile otuz dakika arasında hesabınıza geçmeye başlayacaktır. Eğer herhangi bir sorun olursa sistem arada sırada ufak çaplı sorunlar doğurabiliyor. Ekranın sağ alt kısmında bulunan whatsapp simgesine tıklayarak günün her saati aktif olan canlı desteğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip