Instagram Profesyonel Hesabı Kapatıp Tekrar Kişisel Hesaba Geçilir Mi?
Instagram Profesyonel Hesabı Kapatıp Tekrar Kişisel Hesaba Geçilir Mi?

Instagram profesyonel hesabı kapatıp tekrar kişisel hesaba geçilir mi sorusunu merak edebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Instagram profesyonel hesabınızı kapatma işlemi oldukça basittir. Ardından kişisel hesaba geçiş işlemini gerçekleştirmek için izlemeniz gereken yollar bulunmaktadır. Kısaca Instagram profesyonel hesabınızı iptal ederek, kişisel kullanıcı hesabına dönüştürebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

•    Öncelikle kullanıcı adı ve şifreniz ile Instagram hesabınıza girmelisiniz. Ardından profil sayfanıza gitmeniz gerekmektedir.
•    Daha sonra profil sayfanızın üst kısmında bulunan üç nokta ikonuna tıklayarak ayarlar bölümüne açmalısınız.
•    Ayarlar bölümüne tıkladığınızda karşınıza bir çok seçenekten oluşmuş bir menü gelecektir. Buradan hesap seçeneğini tıklamalısınız.
•    Hesap seçeneğine tıkladığınızda sayfanın en altında bulunan tekrar kişisel hesaba geçiş yap seçeneğini görebilirsiniz. Profesyonel hesabınızı kapatma işlemini ve ardından kişisel hesaba geçme işlemini bu seçenekten yapabilirsiniz.
•     Son olarak bu seçeneğe tıkladığınızda karşınıza çıkan uyarı metnini onaylayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram İşletme Hesabı İle Kişisel Hesap Arasındaki Fark Nedir?

Instagram işletme hesabı ile kişisel hesap arasında farklar bulunmaktadır. Bu iki hesap arasındaki en temel fark ise, işletme hesabı küçük ya da büyük bir işletmeye sahip olan kullanıcıların kullanımı için yapılmışken, kişisel hesaplar ise Instagram’ı normal olarak kullanmak isteyenler ve günlük paylaşımlarını yapanlar için kullanılmaktadır. Bununla birlikte Instagram işletme hesapları kişisel hesaplara göre bazı avantajlı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin arasında en önemlisi hesap verilerinizi gösteren istatistikleri profil sayfanızda görebilmenizdir. Instagram işletme hesabının size sunduğu hesap etkileşimlerinizin analizini, profil sayfanızda haftalık, aylık ya da genel olarak takip edebilme olanağına sahip olursunuz.

Instagram Profesyonel Hesaptan Kişisel Hesaba Geçiş Ücretli Midir?

Instagram'da profesyonel hesaptan kişisel hesaba geçmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bu işlemi ayarlar bölümünüzden ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
 

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip