İnstagram Porfil Gizliye Almak
İnstagram Porfil Gizliye Almak

İnstagram kullanıcılarının en çok sorduğu ve bilmediği bir şey var hesap gizliye almak yani sizler takip edenlerin sadece görebildiği takip etmeyenlerin takip etmesi gerekiyor. Bunun için peki profil gizliye almak kolay mı ve nasıl sizlere anlatayım kısaca. Porfilinize tıkladıktan sonra yukarda bulunan üç çizgiye tıklıyorsunuz ardından ayaralar deyip giriyorsunuz, Gizlilik yazısına tıklayın ve gizi hesap yazar açmak istiyorsanız tiki açın eğer kapatmak istiyorsanız tiki kapatın bu kadar kolay ve basit bir şekilde sorunu halledebilirsiniz. 

 Fotoğarfı Arşive Almak

Dilediğiniz zaman paylaştığınız fotoğraflar arşive alıp orada saklaya bilirsiniz. Ancak profilinizi kapatıp açarsanız fotoğraflar silinir arşiv bu denli çok önemli bütün v orada saklayabilir ve güzel bir şekilde istediğiniz zaman arşivden çıkartır hangi  tarih de paylaştıysanız o zamana tekrar kendisini atar. Eğer silerseniz yeniden paylaşırsanız arşivin hiç bir önemi kalmaz ve yeni fotoğraf olarak gözükür. Eski tarihine atmaz kendisini Instagram kullanması çok kolay bir sosyal medya uygulaması ve bu kolaylıklar ile daha kolay oluyor. 

İnstagram Video Paylaşma

İnstagram Kullanıcıları nasıl paylaşılacağını biliyor ancak ben kısaca anlatayım en azından az da olsa yardımcı olacaktır. Video paylaşarak etkileşim kazanabilir ve yeni insanların sizleri tanımasına yardımcı olabilirsiniz çok kolay bir şekilde profilinizde paylaşım yerinden video ve fotoğraf paylaşabilirsiniz. 

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip