İnstagram Hesabıma Takipçi Yollamak İstedim Hesabım Çalınıdı Veya Başkasının Hesabıma Girdiğini Tespit Ettim Ne Yapmam Gerek?
İnstagram Hesabıma Takipçi Yollamak İstedim Hesabım Çalınıdı Veya Başkasının Hesabıma Girdiğini Tespit Ettim Ne Yapmam Gerek?

 Sosyal hayatın en kötü ve tehlikeli döneme girdiği günümüzde insanlar doğal olarak sosyalleşmeyi İnstagram, Twitter tarzı uygulamalarda aramaya başladı. Bu dönemi fırsata çevirmek isteyen kişiler ise sosyal mecralar üzerinden çeşitli hesaplar açtı, Örnek verecek olursak eğer; mizah, bilim, şarkı, film, resim, bilişim, ve bir çok göz önünde bulunan konu etiketi hakkında sayfalar açtı. Krizi fırsata çevirmek isteyen kişiler bu hesaplarındaki etkileşimleri yükseltmek için çeşitli yollara başvurdu. Bu yollar ise takipçi satın almak, beğeni satın almak, video izlenmesi satın almak, hikaye izlenmesi satın almak, canlı video izlenmesi satın almak, yorum satın almak gibi yollar oldu. Bunu yaparken araştırma yapmadan hemen çabucak olsun diye atladıkları için doğru bir şekilde yapamadılar.

   Bizim size anlatacağımız yol şu şekilde. Sadece takipçi satın alarak yükselemezsiniz her iş için biraz sabır gerekli. İşim çabuk olsun dediğiniz ve çok acele ettiğiniz süreçte mutlaka işleri rayından çıkaracak olaylar yaşanacaktır. Acele etmeden yavaş yavaş araştırarak ilerlemeniz gerekecek. İlk olarak nasıl bir sayfa oluşturmak istediğinizi kafanızda kurmanız gerekir. Sonrasında site ne üzerine kurulacak, ne kadar rakibim var? Beni ne gibi zorluklar bekliyor? Daha kolay olan bir yolu var mı? Tarzı soruları kendi kendinize sormanız gerekecektir. Açacağınız sayfaya göre vereceğiniz reklam sayısını ve ne kadar sıklıkla reklam vereceğinizi hesaplamanız gerekecek.

Reklam vermeden önce ise hesabınıza düzenli olarak gönderiler atmanız gerekecek gönderilerinize beğeni, yorum atmanız gerekecek. En son olarak nereye reklam vereceğinizi seçmeniz olacaktır aklımıza çeşitli sayfalar veya instagram geliyor bunlara bir sonraki makalemizde değinebiliriz.Asıl konumuza dönecek olursak eğer size nasıl güvenilir takipçi beğeni alabileceğinizi anlatayım. Hesap bilgilerinizi istemeyen sitelere yönelmeniz gerekecek bizim gibi güvenilir siteler sizden hiçbir şekilde şifrenizi istemeyecektir.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip