İnstagram'da Nasıl Başarılı Olunur?
İnstagram'da Nasıl Başarılı Olunur?

Başarılı ve güzel bir profile sahip olmak için biraz çabaya ihtiycazınız var hiç bir şey uğraş olmadan elde edemesiniz bir yere kadar elde eder ardından bilmediğiniz için sorun yaşar bütün emekleriniz boşa gider o  yüzden sizlere İnstagram da nasıl başarılı olunur onu anlatmak istiyorum uzun zamandır bu sektörde sizlere hizmet ediyoruz ve son derece gurur duyuyoruz yaptığımız işten. 10 numara bir profile sahip olmanız için yapmanız gereken bir çok şey var. 

Öncelikle bir İnstagram hesabı açarak başlayalım adımları yaparak okuya bilirsiniz. Eğer bir İnstagram hesabınız var ise ginede tavsiyem bir hesap açmanızı ve sıfırdan başlamanızı istiyorum. Şimdi hesabı açtık dan sonra kullanıcı adı seçin ve ilerleyin, Ardından ne için kullanacak iseniz profili ona göre resim ve bio ayarlayın, bunları ayarladıktan sonra ilk adımı tamamlamış olacağız. Ayarladığınız profil için fotoğraflar ve videolar hazır da bulundurun ve hazırladığınız gönderileri günlük olarak günde 3 kere atmanız gerekiyor. 

İnstagram'da Başarılı Olmak İçin Takipçi Satın Almaya Gerek Varmı

Takipçi satın almanızı tavsiye ediyorum eğer çok fazla takipçi satın alacak iseniz öncelikle profiliniz güvende olduğunu ve hesabınızın kapanmayacağınızdan emin olmanızı istiyorum. Bu bilgileri vermem gerekiyor çünkü sonradan bir sorun yaşar iseniz önceden bilgi almak daha iyi ve ona göre hareket eder ve sağlama almış olursunuz. Sizlere tavsiyem profilinize çok fazla takipçi satın alacak iseniz kapmanyalarımıza denk getirmenizi tavsiye ediyorum. Çünkü hem para harcıyacaksınız  ona göre daha fazla takipçi satın almış ve elde etmiş olursunuz.

Organik artan takipçi satın almanızı öneririm çünkü biraz kitle elde ederseniz bir anda takipçi sayınızın belki  yüz binlere belki milyonlara geldiğini görünce sizlerin sahte veya dolandırıcı olduğunuz düşünür takipten çıkar elinizdeki organik takipçiyi de kaybetmiş olursunuz. Ancak organik bir şekilde alırsanız yavaş yavaş artar ve takipçi satın alımının yanında bir de gerçek yani sizleri keşfette gören ve etikete arkadaş tavsiyesi ile gören insan sayısı da gün geçtikçe artacaktır. 

İnstagram Beğeni Ve İzlenme

İnstagram da profilinize sadece takipçi değil beğeni ve izlenme de satın almanız gerekiyor çünkü hesabınızın keşfette çıkması için takipçiden ayrı birde izlenme ve beğeni çok önemli. Bu yüzden alırken beğeni ve izlenme paketi de satın almanız gerekiyor. Ardından takipçi, beğeni ve izlenme aldıktan sonra özen gösterir ve ilgilenirseniz hesabınız yükselişe geçecektir.
 

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip