Instagram’da Hikâye Paylaşamama Sorunu Nedir?
Instagram’da Hikâye Paylaşamama Sorunu Nedir?

Instagram'da hikâye paylaşamama sorunu genelde güncellemeler sonrasında ortaya çıkar. Fakat bununla birlikte hikâye paylaşamama sorununun birçok sebebi olabilir. Instagram hikâye paylaşamama sorununda, kameranın siyah ekran olarak kalması şeklinde bir durum ortaya çıkarak, hikâye çekmenizi ve yüklemenizi engeller. Eğer Instagram’da böyle bir durumda karşılaşıyorsanız, farklı sebeplerden dolayı olabilmektedir. Instagram’da hikâye bölümünün siyah ekran olarak kalması sorununun çözümleri bulunmaktadır. Genellikle hikâye bölümünde video yüklerken ortaya çıkan bu sorun, videoların saatlerce yüklenememesine neden olur. Sizlere bu yazımızda hikâye paylaşamama sorununun nasıl çözüleceği hakkında bilgileri aktaracağız.

Instagram’da Hikâye Paylaşamama Sorununun Nedenleri Ve Çözümleri

•    Instagram’da hikâye paylaşamama sorununun en temel nedenlerinden bir tanesi internet bağlantısının zayıf veya kesik olmasıdır. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda hikâye paylaşımı yapılamamaktadır. Bu noktada internet bağlantınızı kontrol ederek, iyi bir şekilde bağlantıyı sağladığınızda ortada bir sıkıntı kalmayacaktır.
•    Instagram hikâye paylaşamama sorunu nedenlerinden bir tanesi ise akıllı telefonunuzdaki tarih ve saat ayarlarındaki uyuşmazlık olabilir. Bu sorunu çözebilmek adına tarih ve saat ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekir. Böylelikle bu soruna çözüm üretmiş olursunuz.
•    Instagram hikâye paylaşamama nedenlerinin arasında uygulama sürümünün eski olması yani güncelleme yapılmamış olması bulunur. Genelde eski sürümde kalan uygulamalar, bu hatayı verebilmektedir. Instagram uygulamasını güncellediğiniz takdirde hikâye paylaşamama sorununa çözüm üretmiş olursunuz.
•    Tüm bu yolları denedikten sonra hâlâ aynı sorunu yaşıyorsanız, Instagram uygulamasını silip tekrar yüklediğinizde, hikâye paylaşamama sorununa çözüm üretmiş olabilirsiniz.

Instagram Hikâye Paylaşamamanıza Neden Olan Hikâye Engeli Nedir?

Instagram uygulamasında, hesabınızla ilgili yanlış işlemler yapmanız ve bununla birlikte diğer kullanıcılar tarafından şikâyetler almanız sonucunda, hesabınıza Instagram  tarafından bir kısıtlama uygulanarak, hikâye paylaşma engeli alabilirsiniz. Bu durum sizin hikâye paylaşmanıza engel olmaktadır.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip