İnstagram Beğeni Sayımı Nasıl Arttırabilirim?
İnstagram Beğeni Sayımı Nasıl Arttırabilirim?

 İnstagram bildiğiniz üzere en popüler sosyal medya mecralarından birisi. Her akıllı telefon sahiplerinden ikisinden birinin kullandığını varsayarsak ne kadar geniş bir kitleye hitap edildiği gayet açıklanabilir bir konuma geliyor. İnstagram üzerinden gelir elde etmek isteyen kişiler sayfa açma yoluna başvuruyor. Sayfalar ise mizah, butik, bilgi edinme, kitap, dizi, film, canlılar, yeryüzü, uzay, gezegenler, spor, sanat ve bir çok farklı dala ayrılıyor.

Butiğiniz var diyelim, paylaştığınız kıyafetlerin beğeni sayısı etkileşim için önemli bir etkendir. Gönderinizi ne kadar fazla kişi beğenirse o kadar geniş bir kitleye hitap edersiniz bundan kastım keşfete düşme olasılığınız yükselecektir. İnstarama reklam vermeyi düşünebilirsiniz, evet bu çok mantıklı yapılabilir fakat az beğenili bir gönderiden ya da az takipçili bir butikten çoğu kişi alışveriş yapmayacaktır. Buda sizin potansiyel müşteri kaybınıza neden olacaktır.

Fakat şöyle bir yol izlerseniz eğer kaybedeceğiniz müşterileri geri kazanmanız için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. İlk önce takipçi satın alıp sonrasında attığınız gönderiye beğeni, yorum, kaydetme alıp sonrasında reklam vermeniz yeterli olacaktır. Mizah sayfanızın olduğunu varsayarsak tekrardan etkileşime ihtiyacınız var. Sosyal medya mecralarında ne kadar çok kişiye hitap ederseniz o kadar çok etkileşim alacaksınız.

Beğeniler, kaydetmeler, iletmeler, yorumlar vb. keşfete çıkmanıza yardımcı olacaktır. keşfete çıktığınızda ise gösteriminiz artacaktır üstüne bir de instagrama reklam verdiğiniz hale ilk gönderiniz on kişiye gidiyorsa bu şekilde yüz kişiye gidecektir. Hesabınızın herkese açık olmasını tavsiye ederiz bu şekilde keşfete çıkmanız engellenmeyecektir. Spor, mizah, sanat, uzay bu tarz dalların kesimi farklıdır. Ben bu kesime nasıl hitap edebilirim diye soracak olursanız örneğin spor sayfanız var. Sayfanızın reklamını spora yatkın olan hesaplara yaptırabilirsiniz

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip