Havale İle Takipçi Satın Al
Havale İle Takipçi Satın Al

Havale ile takipçi satın alabilirsiniz eğer takipçi satın alırken güven sorunu yaşıyor iseniz Canlı destekten iban numarası isteyebilir ve takipçi satın aldığınız paketi söyleyip ona göre ücretini atar ve ona dekont atıktan sonra hemen işleme geçmesini isteyin. Öyle daha hızlı takipçi gelir ve daha çok yardım alabilirsiniz. 

Mobil Ödeme Nasıl Yapılır

Ödeme yaparken çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz sadece size  takipçi satın aldığınız ücreti ödüyorsunuz kdv kesinti ve vergiyi sadece bizler ödüyoruz hiç bir sorun olmadan kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Takipçi satın alırken istediğiniz paketi seçiyor ve adı soy ad yazıyor ve takipçi satın aldığınız hesabın linkini oraya koyuyorsunuz ardından ödeme şekline geçip kolay bir şekilde ödeyerek yapabilirsiniz. 

İnstagram Takipçi Satın Al Fatura 

İnstagram takipçi satın aldıktan sonra güven sorunu ve takipçilerinizin düştüğünü düşünür ise canlı desteğe mesaj yazabilir ve faturayı paylalaşabilirsiniz . şikayetiniz yazarak sorunuzu belli edip yardım isteyebilirsiniz. İnstagram takipçi satın almak çok moda ve herkesin işine yarayabilir bir durumda siyasetçiler, işyeri sahipleri, Ünlü sanatçılar, influencerlar herkes artık takipçi satın alıyor ve çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip